Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Uydu Tesisatı Çekimi

Uydu Tesisatı Çekimi

Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri takip eden firmamız ile sorun çıkarmayan kesin çözümler mümkün. Tekirdağ geneline hitap eden geniş servis ağı ile uydu tesisatı hizmetini uygun bütçeler ile sunan firmamız size bir telefon kadar yakın. Servis hizmetlerimiz konularında gerekli tüm bilgileri müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçerek alabilmekte ve gerekli servis randevusunu oluşturabilmekdesiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.