Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Topraklama Sistemleri

Topraklama Sistemleri

Topraklamanın amacı, kaçak elektriğin bir iletken vasıtasıyla toprağa akmasını sağlamaktır.
Bodrum elektrik ustası olarak;
Topraklanmış bir sistemde; Bir kişi elektrik kaçağı olan bir iletkene (ürün, malzeme vb.) Dokunduğunda, elektrik akımı kişinin üzerinden değil toprak kablosundan geçer, bu nedenle darbe riski artar. Bunun için topraklama direncinin 0’a (sıfır) yakın olması arzu edilir. Topraklama Ölçümü can ve mal kaybı güvenliğini korur. Topraklama Ölçümünde kullanılan cihazlar yılda en az bir kez kalibre edilir. Firmamızın profesyonel teknisyen ekibi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz  daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.