Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Elektrik Tesisatı Döşeme

Elektrik Tesisatı Döşeme

Elektrik tesisat döşeme işlemleri gerçekleştiren firmamız elektrik tesisat projesi dikkate almakatdır. Projede belirtilen şekilde elektrik tesisatının döşenmesi güvenlik açısından önemlidir. Yanlış kablo ve malzeme seçimi olmaması için projelerde belirtilen özelliklerde malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Sıva altı yapılacak elektrik tesisat döşemelerinden projeye tam anlamıyla uyulması sonradan yapılacak tadilatlarda elektrik hatlarına zarar verilmemesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle elektrik tesisatlarını Bodrum elektirik Ustası firmamız gibi alanında uzman ekiplere yaptırmanız gerekmektedir. Daha fazlası için Firmamız ile iletişime geçerek Daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.