Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Elektrik Arıza Tespiti ve Arıza tamiri

Elektrik Arıza Tespiti ve Arıza tamiri

Evde bir alet veya bölgede elektrik kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız yapacağınız ilk işlem ve en bilindik işlem olarak kaçak tespiti için üretilen bir kontrol kalemi alarak elektrik kaçağından şüphelendiğiniz bölgeye dokunun, bu esnada parmağınızla kontrol kaleminin başına parmağınızla dokunmayı unutmayın, eğer dokundurduğunuz bölgede elektrik kaçağı varsa kalemin led ışıkları yanacaktır. Bu durumda yapmanız gereken elektrik olan bölgeye yaklaşmamak ve en kısa sürede bizim gibi profesyonellerden destek almalısınız. bodrum elektrik Ustası Olarak sizin zamanınız ve paranızın değeri önemseyerek kaliteli işçilik çıkartmaktayız. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.