Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bodrum'da Akıllı Ev Sistemleri

Bodrum'da Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri, teknolojik aletlerin telefon üzerinden bağlanılarak kontrol edilebildiği akıllı bir ev kurulumunu ifade eder. Akıllı bir evdeki teknolojik aletler internet üzerinden birbirine bağlanarak kullanıcının eve güvenlik erişimi, doğalgaz kontrolü, sıcaklık, aydınlatma ve ev sinema sistemi gibi işlevleri uzaktan kontrol etmesine olanak tanır. Akıllı Ev Sistemi Kurulumu Yapan firmamız size en uygun fiyatı ve markayı önererek kurulumu yapmaktadır. Firmamız hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.