Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bodrum Yangın Alarm Sistemi Kurulumu

Bodrum Yangın Alarm Sistemi Kurulumu

 Bodrum Elektrik Ustası olarak, Eve ya işyerlerinde kurulacak olan alarm sistemleri Bodrum hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda kısa sürede tamamlanmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar kısa süre içerisinde sisteme kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede beklemek zorunda kalmadan kullanmaya başlayacağı sistem üzerinden oluşabilecek her türlü riske karşı gerekli önlemleri alınmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazlası için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.