Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Merkezi Sistem Çanak Anten

Merkezi Sistem Çanak Anten

Merkezi Sistem Çanak Anten

Bodrum Elektrik Ustası olarak, Merkezi uydu sistemi topu konutlarda ve apartmanlarda oldukça faydalı bir sistemdir. Tek bir merkezi çanak üzerinden tüm dairelere elektrik ya da televizyon sinyali verilmektedir. Böylelikle her dairenin dış cephesinde kötü görüntü oluşturan çanak anten görüntüsüne son bulmaktadır. Merkezi uydu sistemi montajı ve düzenli bakımı İstanbul geneli servis ağımız ve donanımlı altyapı ve cihazlarımız ile sağlamaktayız. Merkezi uydu sistemi hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sorunsuz merkezi uydu sistemi montajı da gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem birçok dairenin faydalanabildiği bir sistem olduğundan dolayı aynı zamanda pratik de bir sistemdir. Merkezi Çanak Anten Sistemi hakkında daha fazlası için Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.