Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Bodrum Elektrik Ustası olarak, İşyerlerinde personel giriş çıkışları kontrol altına almak için kullanılmakta olan kartlı geçiş sistemi da ihtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel şekilde gerçekleştirilecek çalışmaların ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir. Giriş ve çıkışlarda kartlı sistem kullanılması özellikle kontrollerin daha rahat şekilde sağlanması açısından etkili olmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan sistemlerden biridir. Farklı özelliklere sahip olan kartlı geçiş sistemi  değişen fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmasını sağlamaktadır. Sistemleri incelemek veya teknik özellikler hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler sayesinde detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirler. Özellikle güvenlik kontrolleri veya personel kontrolü sağlamak amacıyla kullanılmakta olan sistemler arasında yer almaktadır. Firmamız hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.