Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon
İnternet Arıza

İnternet Arıza

Bodrum Elektrik olarak, müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. İnternet-Network Kurulum ve Onarım için 7/24 arayabilirsiniz. Ev ya da iş yerlerindeki modemler kabloların eskimesi durumunda veya elektrik arızaları yüzünden İnternet bağlantılarınız da istem dışı sıkıntılar ve arızalar oluşturabilmektedir. Yeni internet bağlantılarında nakil işlemlerinde kullanıcıya internet bağlıntısı konusunda da hizmet vermektedir. Bodrum Elektrik modemlerde oluşabilecek bir çok arıza ile ilgili bilgi sahibi olup her hangi bir sıkıntı halinde kısa sürede siz müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına işinin ehli ustalarımız ile modemlerinizde ki arızaya bir çözüm sunmaktadırlar. Tek yapmanız gereken Bodrum Elektriği arayarak arızanız hakkında bizi bilgilendirmek. Aynı zamanda Rüzgar Elektrik 7/24 elektrik arıza hizmeti vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir elektrik firmasıdır. Firmamız hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.