Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bodrum Hırsız Alarm Sistemleri

Bodrum Hırsız Alarm Sistemleri

Bodrum elektrik Ustası  hırsız alarm sistemi amaca yönelik iç ve dış sensörler, güvenlik kameraları ve alanlara yönelik alarm kaynakları barındıran kapsamlı bir nitelik taşıyor. Gelişmiş teknolojiyi kaliteli hizmet ve deneyim ile birleştiren Bodrum elektrik Ustası olarak Alarm İzleme Merkezi çalışanlarımıza ulaşan sinyaller sonrası öncelikle abonelerimizle iletişim kuruyor, duruma göre sonrasında kolluk kuvvetlerini hızlı bir şekilde bilgilendiriyoruz. ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.