Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik Kamera Sistemi

Bodrum Elektrik Servisi Olarak, Firmalarda Evlerde binalarda sitelerde güvenlik kameraları artık birer ihtiyaç haline gelmiştir. Bodrum Elektrik sizlerin bu ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde karşılamak için hizmetinizdedir. Güvenlik kameraları sektöründe tecrübeli elemanları ile siz değerli müşterilerinin bütün istek ve taleplerini göz önünde tutarak hizmet vermektedir. Güvenlik kamerası seçiminde ve montajında izlenen yollar çok önemlidir. Öncelikle sitenize binanıza mağazanıza veya evinize keşif ekibimizden bir arkadaşımız gelerek ücretsiz keşif çıkarmaktadır. Ücretsiz Keşif sonucunda hangi kameralardan kaç adet kullanılacağı ve kaç metre kablo kaç metre kanal v.b. ayrıntılı liste halinde oluşturularak size verilir. Bütün bu seçim sürecinde unutmamanız gereken en önemli husus malzeme ne olursa olsun montajının kaliteli ve sorunsuz yapılmış olması gerekmektedir. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.