Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Görüntülü ve Sesli Diafon

Görüntülü ve Sesli Diafon

Görüntülü ve Sesli Diafon

Hizmetlerimiz arasında dış kapı görüntüleme ve konuşma sistemleri içinde kurulum, yazılım yükleme, montaj bulunur. Bodrum Elektrik ustası olarak hizmetlerimiz arasında ayrıca talebe yönelik olarak cihaza kamera ekleme, kablo bağlantısını arttırma, zil sistemini devre dışı bırakma gibi birçok hizmet bulunur. Kurulumu yaptığımız diafon sistemleri için öncelikle cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol ederiz. Ses ve görüntü bağlantısının düzgün yapılıp yapılmadığını anlamaya çalışırız. Cihazın doğru çalıştığından emin olunduktan sonra kurulum ve montaj işlemini sonlandırırız. Herhangi bir bozukluk, arıza, takılma söz konusu olduğunda firmamız tarafından teknik servis hizmeti deverilir. Görüntülü ve Sesli Diafon hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.