Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bodrum Görüntülü Diafon Sistemleri

Bodrum Görüntülü Diafon Sistemleri

 Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev güvenlik sistemlerinin kullanımı da oldukça artmış durumda. Görüntülü diafon  Bodrum Elektrik Ustası firmamız ile sizlerin güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Apartman dairelerinize taktıracağınız görüntülü diafon sistemleriyle evinizde yaşanacak olan hırsızlık ve gasp olaylarını engellemeniz mümkün. Apartman kapınızın sürekli kapalı olması hırssızların girememelerine sebep olacaktır. Alacağınız görüntülerle kapıda bekleyenin kim olduğunu daha kapıyı açmadan görebileceğinizden yaşanacak olaylara daha önceden önlem almış olacaksınız. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.