Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Ev ve İş Yeri Elektrik Tamiri

Ev ve İş Yeri Elektrik Tamiri

Ev ve İş Yeri Elektrik Tamiri

Bodrum Elektrik Ustası Olarak, Fabrika ofis ve yaşam alanlarınızda meydana gelen elektrik tesisatı arızası , elektrik panosu arızası , aydınlatma sistemleri arızaları durumlarınızda elektrik arıza teknik servis ekibimizden destek almak için bize ulaşabilirsiniz .Elektrikçi yeterlilik belgesine sahip elektrik arıza teknik servis ekibimiz elektrik arızanıza müdahale ederken sorunun kaynağına iner ve tekrarlanmaması için gerekli müdahaleleri gerçekleştirir. Bu müdahaleler yapılırken kullanılan elektrik şalt malzemeleri elektrik kabloları ve gerekli diğer ekipman ve malzemeler konusunda uzman elektrik teknik servis ekibimiz tarafından doğru şekilde seçilir ve risk almaksızın elektrik arızanız çözüme ulaştırılır. Ankara’da elektrik ustası, 7 gün 24 saat boyunca, her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile Ankara’nın her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Ev ve İş Yeri Elektrik Tamiri hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.