Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Elektrikli Şofben Montajı

Elektrikli Şofben Montajı

Elektrikli Şofben Montajı

Bodrum elektrik Ustası Olarak, Pek çok evde kullanılan şofbenler zamanla arızalanabiliyor. Şofbenin suyu geç ısıtması ya da ısıtmaması, su kaçırıyor olması, şofbene elektriğin ulaşmaması en sık görülen arızalar arasında yer alıyor. evlerin sıcak su ihtiyacını karşılayan şofbenlerdeki arızalar hane halkı için büyük bir sıkıntı yaratabiliyor. Bu nedenle arızanın kısa sürede tespit edilmesi ve gerekli onarımın yapılması istenir. Markası ya da modeli ne olursa olsun, şofbeniniz ile ilgili yaşadığınız sorunları firmamıza bildirebilir ve kısa sürede gerekli tamiratın gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Elbette onarımın kısa zamanda yapılması için öncelikle arızaya neden olan etmenin anlaşılması gerekir. Uzman ekiplerimiz şofben ile ilgili arızayı bilgi ve tecrübelerinin yanı sıra kullandıkları son teknoloji cihazlar ile çok kısa sürede anlayabiliyor. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.