Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bodrum Elektrikçi

Bodrum Elektrikçi

Bodrum elektrik ustası olarak, Her işimizde planlı ve programlı bir çalışma sistemi tasarlamakta ve mağduriyet yaşamanıza engel olucu çalışmalar yapmaktayız.
Her türlü mekan için elektrik tesisat döşeme hizmetlerinde önceliğimiz; Eğitimli ve tecrübeli elektrik ustaları ile çalışmak. Kaliteli ürün kullanmak. İhtiyacınız olan elektrik gücüne uygun olan sigorta ve sigorta paneli kullanmak. Bilinçli hareket ederek, hizmet sonrası yaşanabilecek problemleri en aza indirmek. Kaçak akım kontrolüni yaparak, güvenliği maksimum seviyeye çıkarmak. Öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yapılarınızı en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve en uygun tesisat döşemesi çalışması yapmak için projelerimizi tasarlamaktayız. Firmamıza ulaşarak en kaliteli, ekonomik fiyatlı ve emniyetli elektrik tesisatı hizmetini alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.