Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Elektrik Tesisatı Çekme

Elektrik Tesisatı Çekme

Elektrik Tesisatı Çekme

Bodrum elektrik Ustası olarak, Elektrik tesisatı elektrik enerjisinin dağıtılması için hazırlanan alt yapı sistemleridir. Elektrik tesisatı denilince aklımıza ilk olarak sigorta kutuları, buatlar ve prizler gelmektedir. Elektrik tesisatı sayaçtan geçen elektrik enerjisinin sigorta kutusuna ulaşmasını ve buradan da muhtelif noktaları dağıtılmasını sağlamaktadır. Elektrik tesisatı döşeme işlemi yapılırken doğru planlama yapılması gerekmektedir. Hattın taşıması gereken güç hesaplaması yapılmalı ve emniyet payı bırakacak şekilde gerekli gücü nakledebilecek kabiliyette hat döşemesi yapılmalıdır. Bunun için projede onay alan mühendis çizimi dikkate alınmalıdır. Profesyonel bir şekilde elektrik tesisatı döşeme işlemlerin bina elektrik projelendirmesi en önemli kaynaktır.

Bodrum Elektrik, verdiği hizmetlerde her türlü elektrik tesisatı arızaları, bakım ve onarımları ile tesisat kurulum işlemleri yer almaktadır. Tesisat güvenliği olası kazaların meydana gelmemesi ve elektrik yangınları gibi ciddi sorunların oluşmaması için çok önemlidir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan tesisat döşeme işlemleri tesisatın enerji dağıtımını doğru yapamamasına ve aşırı güç çekimi ile tesisat arızalarına neden olmaktadır. Sigorta kutusunun tesisat planında yer alan parametlere göre hazırlanması gerekmektedir. Güç çekiminin maksimum limitlerini belirleyerek belirli güç değerleri üzerinde kullanıma izin vermemesi sağlanmalıdır. Sigorta kutuları elektrik tesisatlarındaki en önemli güvenlik sistemleridir. Bu nedenle sigorta değeri değişimlerinin yapılması gerektiği durumlarda mutlaka profesyonel yardım alınmalı ve emniyeti sağlayacak değerlerde sigorta kullanılmalı gerekiyorsa tesisatın değiştirilmesi gerekmektedir. Firmamız hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.