Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Elektrik Pano İmalatı ve Montaj

Elektrik Pano İmalatı ve Montaj

Elektrik Pano İmalatı ve Montaj

    Tüm pano imalatları şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Uzman ekibimiz ihtiyacınız olan keşfi çıkarıp, size en uygun seçenekleri sunar, projelendirilir, atölyemizde üretilir ve yerinde uygulaması yapılır. Uzun yıllardan bugüne elektrik panolarını üretmekteyiz. Ürünlerimiz gelişmiş teknolojiye sahip, standartlara uygun , ve uzman ekibimiz tarafından profesyonel biçimde üretilmektedir. Elektrik panosu kurulumunda birçok aşama bulunmaktadır. Firmamız Pano montajında son teknolojileri kullanarak size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.