Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon
Elektrik Arıza

Elektrik Arıza

Her arızada olduğu gibi elektrik arızalarında kalıcı çözümü yakalamak için arızanın kaynağının bulunması gereklidir. Bir çok kişinin yaptığı gibi günü kurtarmak için elektrik arızası tamir edilmez. Usta elektrikçi deneme yanılma yöntemi ile iş yapmaz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile sizlerin her türlü elektrik arıza bakım ve onarım işlerini yapmaktayız. Tutmayan kaçak akım rölesinden, yanmayan lamba ve çalışmayan prizler, tesisatlar bizimle yeniden hayat buluyorlar. Hedefimiz çağımızın ve teknolojik ürünlerini en uygun fiyatlar ve işçilik kalitesi ile sizlere sunmaktır. Daha fazlası için firmamız ile iletişim haline geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.