Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Çevre Aydınlatma ve Düzenleme

Çevre Aydınlatma ve Düzenleme

Çevre Aydınlatma ve Düzenleme

Bodrum Elektrik Ustası olarak, Dış Mekan aydınlatma ürün yelpazesi ile cadde ve sokak, otoban, işyerleri, otoparklar, bahçe ve araziler, parklar, meydanlar, sergi ve fuar alanları gibi outdoor bölgelerde kullanabileceğiniz yaklaşık 500 ürün satışa sunulmuştur. Odaksal veya genel aydınlatma olarak led ürünler veya konvansiyonel aydınlatma sistemleri konforlu bir gece aydınlatması sağlayarak, dekoratif bir görüntü sağlar. Son dönemlerin en popüler aydınlatma sistemleri led armatürler ile dış mekan aydınlatmaları oldukça tasarruflu bir hal almış ve dekoratif ürünler ile görsel ambiyans oluşturmak mümkün olmuştur. Her türlü dış mekan aydınlatma çözüm ve önerileri için Firmamıza ile iletişim kurabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.