Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Bina ve Site Tadilat İşlemleri

Bina ve Site Tadilat İşlemleri

Bina ve Site Tadilat İşlemleri

Tadilat yapılacak bina ve site yada işyeri gibi yapılarda elektrik tesisat kalemi mutlaka olacaktır ama tadilat yeterli mi yoksa yeniden elektrik tesisatı mı çekilmeli ? Eğer sonunun cevabı evet ise eski tesisat iptal edilir. ama sıva altına gömülmüş elektrik boruları kullanılabilir. Daha önce çekilmiş elektrik boru hattı içindeki eski kablolar çıkarılır ve yerlerine yeni kablo hattı çekilir ekleme yapılacak alanlar mutlaka olacaktır oralarda yeniden borulama yapılır ve içerine yine yeni kablo hattı çekilir. Elektrik tesisatı yenileme işini yaptırıyorsanız. Elektrik tesisat işleri mutlaka bizim gibi profesyonellere başvurunuz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.