Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon
Avize Montajı

Avize Montajı

Taşlısından kollusuna klasiğinden modernine kadar her zevk ve ihtiyaca göre bir avize modeli bulmak mümkündür. Evlerimizin dekorasyonunu ön plana çıkartan, odalarımıza şıklık katan ve mekanların ambiansını belirleyen avizeler daha uzun yıllar evlerimizdeki yerini ve önemi koruyacaktır. Avizelerin evlerimizde çok popüler aydınlatma ekipmanlarından biri olması onlar hakkında daha çok bilgi sahibi olmamız gerektiği anlamına gelmektedir. Bu bilgilerden en önemliside hiç kuşkusuz avize montajıdır.  Bodrum elektrik ustası olarak avize montajını sorunsuz müşteri memnuniyeti ile halletmekteyiz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.