Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Alarm Sistemleri Kurulumu

Alarm Sistemleri Kurulumu

Alarm Sistemleri Kurulumu

Bodrum Elektrik Ustası Olarak, Ev ve İşyeri güvenliğiniz için olası olumsuz durumlarla karşılaşmamak istiyorsanız ve olup biten her şeyden haberiniz olsun istiyorsanız işyerinize mutlaka alarm sistemi taktırmanızı öneriyoruz. İster evinize isterseniz de işyerinize alarm sistemini kaliteli ve sorunsuz taktırmak, montajını yaptırmak ya da var olan alarm sistemlerinizin şayet bozulduysa tamirini yaptırmak için Bodrum Elektrik firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev güvenliğini sağlamakla görevli alarm sisteminin, takılacak olan yere uygun olması ve takılacak yerin fiziki özellikleri. Örnek olarak; alarm sistemi takılacak olan yerin çıkış nokta sayıları, evin al katta parmaklıkları var mı, var ise yukarı tırmanılma ihtimali var mı, yer ara katta mı, en üst ya da en alt katta mı, diğer binalarla yapışık mı yoksa müstakil mi gibi detaylar önemlidir. Daha fazlası için firmamız ile iletişime geçerek daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.