Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Başta Bodrum olmak üzere Muğla'nın her bölgesinde akıllı ev otomasyon sistemleri için ücretsiz keşif desteği ve teklif alabilirsiniz.

Akıllı Ev Nedir?

Endüstride otomasyona geçilmesinin en önemli nedeni verimliliği arttırmak ve enerji tasarrufu sağlamaktır. Akıllı ev otomasyonunda da bu durum aynıdır. Ev teknolojileri endüstrinin birçok alanında kullanılan kontrol sistemlerinin gündelik hayata uyarlanması, akıllı ev otomasyonu da bu teknolojilerin kişiye özel ihtiyaç ve isteklere uygulanmasıdır..
Akıllı Ev Otomasyon sistemleriTümleşik iletişim getirmiş olduğu farklı ve etkin iletişim ortamları ile kurum içindeki verimliliği artırırken aynı zamanda özellikle çok noktalı kurumlarda maliyet kalemleri arasında önemli bir yer tutan kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır. Günümüzde iş dinamikleri sürekli değişiyor. Çalışma alanları sürekli genişleyerek çalışanların gerçek zamanlı olarak iletişim halinde olmalarını mecbur kılıyor.

Akıllı Evin Faydaları

Akıllı ev otomasyonu tanımı ise, bütün bu teknolojiler sayesinde ev sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, onların hayatlarını kolaylaştıran ve daha güvenli daha konforlu ve daha tasarruflu bir yaşam sunan evler için kullanılmaktadır. Normal bir ailenin enerji giderlerini arttıran ve gereksiz enerji tüketimine neden olan en büyük etkenler, gereksiz yere açık bırakılan ışıklar, yüksek seviyelerde çalıştırılanan ısıtma ve soğutma sistemleri, evin kullanılmayan bölgelerinin ısıtılması, gün ışığından gerektiği kadar faydalanamama, açık bırakılan cihazlar ve benzeri durumlardır.


Neden Akıllı Ev Otomasyonu

Aydınlatma Kontrol sistemleriIsıtma sistemlerinin otomasyonla denetimi bir evin ısı enerjisi tüketimini %10, gereksiz ışıkların söndürülmesi, yakılan ışıkklaın %90 parlaklıkta yakılması, cihazların ucuz tarife zamanlarına göre programlanması gibi yöntemler ise elektrik enerjisi tüketimini %30'a varan oranda azaltabilir. Akıllı ev otomasyonu kavramı birçok farklı yerde kullanılmaktadır, ancak gerçek anlamda akıllı evin ne olduğunu anlamak için o evde yaşamak gerekir. Artık günümüzde akıllı ev lüx olmaktan çıkıp ihtiyaç olmaya yolunda gidiyor.
Akıllı ev otomasyon sistemi kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.