Kumbahçe Mh. Fesleğen Sk. 3C/1
Bodrum / Muğla
Telefon

Anahtar Teslim Elektrik Tesisatı

Anahtar Teslim Elektrik Tesisatı

Anahtar teslim elektrik tesisatı yapan bodrum elektrik size Elektrik Tesisatının yenilenmesi ailenize ve iş yerinize güven ortamı verir; Elektrik Tesisatı Yenileme alanında ki hizmet anlayışımız. Müşterilerimize kalite standartlarına uygun, güvenli hizmet anlayışı sunmaktır. Ev, Ofis, Restorant vb. gibi yaşam alanlarında eski ve yıpranmış, standart dışı ve yetersiz olan elektrik tesisatında aşırı yükleme meydana gelmektedir. Bu sorun büyük bir risk anlamına gelmektedir. Olası bir elektrik kaçağı ya da aşırı yüklenme yüzünden yangın çıkararak can ve mal kaybına sebebiyet verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü eski, yetersiz ve standartların dışında döşenmiş elektrik tesisatlarınızı mutlaka standartlara uygun olarak yeniden döşetmelisiniz. Bunun için en kısa sürede bizim gibi uzamanlar dan hizmet talep etmelisiniz. Firmamız hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bodrum Elektrik ve Güvenlik Kamera Sistemleri olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, koruması altında olan bir bölgeye izinsiz veya yetkisiz girişleri tespit eder ve engeller, aynı anda sistemin özelliğine göre yetkili birimlere tehdit algıladığının haberini verir.

Yangın İhbar Sistemleri

Bodrum Elektrik Güvenlik Sistemleri olarak minimum maliyet ve koruma sağlayan 360 derece görüş özelliğine sahip Yangın İhbar Sistemlerimizle ev veya iş yerlerinizi koruma altına almak mümkün olmaktadır.

Bina Elektrik Tesisatı

Modern hayatin bir parçasi olan elektrigin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenligi açisindan son derece önemli bir konudur.